Daphne Cuppens

Adviseur Zorg en Inkoop
daphne@startmetpit.nl

Lees hier meer over Daphne ⇢

Romy Hilgeman

Adviseur Jeugd
romy@startmetpit.nl

Lees hier meer over Romy⇢

Yentl Kuin

Adviseur Arbeidsontwikkeling
yentl@startmetpit.nl

Lees hier meer over Yentl⇢

Jasper Baetsleer

Adviseur Werk en Inkomen
jasper@startmetpit.nl

Lees hier meer over Jasper⇢

Hemmo Boven

Adviseur Beweging en Gezondheid
hemmo@startmetpit.nl

Lees hier meer over Hemmo⇢

Maud Eriks

Adviseur Beweging en Gezondheid
maud@startmetpit.nl

Lees hier meer over Maud⇢

Ruben Vogels

Adviseur Jeugd & WMO
ruben@startmetpit.nl

Lees hier meer over Ruben⇢

Rutger Wallinga

Adviseur Zorg en Inkoop
rutger@startmetpit.nl

Lees hier meer over Rutger⇢

Florianne Rasch

Adviseur Werk en Inkomen
florianne@startmetpit.nl

Lees hier meer over Florianne⇢

Mirjam Idsardi

Adviseur Social Return
mirjam@startmetpit.nl

Lees hier meer over Mirjam⇢

Femke Beljaars

Adviseur Social Return
femke@startmetpit.nl

Lees hier meer over Femke⇢

Daniël Spruit

Adviseur Zorg en Inkoop
daniel@startmetpit.nl

Lees hier meer over Daniël⇢

Auryn van Klaveren

junior adviseur sociaal domein
auryn@startmetpit.nl

Lees hier meer over Auryn⇢

Jonatan Faber

junior adviseur sociaal domein
jonatan@startmetpit.nl

Lees hier meer over Jonatan⇢


Renske Bakker Schut

junior adviseur sociaal domein
renske@startmetpit.nl

Lees hier meer over Renske⇢

Amber Aman

junior adviseur sociaal domein
amber@startmetpit.nl

Lees hier meer over Amber⇢

Stan Vrijenhoek

junior adviseur sociaal domein
stan@startmetpit.nl

Lees hier meer over Stan⇢

Mieke van Aspert-Mos

directeur talentprogramma
mieke@startmetpit.nl

Lees hier meer over Mieke⇢

Ingrid Verbeek

Talentcoach